Wisła, okolice W-wy

8 listopada, 2020
Pojechałem sobie nad Wisłę na zachód słońca, ale został on przez gęste chmury odwołany. Było ponuro, walczyłem trochę ale bez większego powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *